Офтальмологічний центр «ОКУЛЮС» надає весь спектр діагностичного обстеження та хірургічного лікування очей.

Основне завдання центру - запропонувати людям все найсучасніше у світі офтальмології, зробити ці послуги доступними, зберегти зір в ідеальному стані. Усе ж, якщо операція  виявиться необхідною, залучити до вирішення проблеми провідних фахівців.

У нашому центрі Ви можете отримати повний спектр послуг з офтальмології, починаючи з підбору окулярів та лінз і закінчуючи найскладнішими хірургічними операціями в амбулаторних умовах.

Кожного нового пацієнта офтальмологічного центру «ОКУЛЮС» спочатку чекає ретельне обстеження. На етапі діагностики лікар проаналізує стан вашого зору за допомогою передового обладнання і тільки після докладної консультації складе для Вас індивідуальний план лікування.

Офтальмологічний центр «ОКУЛЮС» діагностує усі очні захворювання і береться за лікування навіть в найскладніших випадках із застосуванням відомих технологійта методик.

Наші фахівці та наявне обладнання дозволяє надати усі види допомоги, пов'язані з катарактою та глаукомою, незалежно від ступеня і складності цих захворювань. Втім, катаракта – це тільки одне з багатьох захворювань очей. Лікарі центру впораються з наслідками ускладнень при цукровому діабеті, допоможуть при відшаруванні сітківки. Особливо відзначимо цілий спектр проблем, пов'язаних з дітьми. Це і косоокість, і вроджена катаракта, і порушення гостроти зору (далекозорість, короткозорість).


Запис на консультацію і лікування по телефону: (099) 143-55-56